Diár osobnej premeny

Novinka Tip
Značka: Mačingová
€10 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Diár ročnej premeny pani Antónie Mačingovej nemá časové obmedzenie. Je vytvorený tak, aby sa rok vašej premeny začal vtedy, keď sa pre premenu rozhodnete Vy sama :-).

Diár poskytuje čitateľom užitočné rady, ako natrvalo zmeniť doterajšie návyky v stravovaní, aby vystúpili z bludného kruhu diét. Veľký dôraz kladie na uprednostnenie kvality potravy pred jej kvantitou a tým aj na prevenciu vzniku a rozvoja civilizačných chorôb.

Skladom - ihneď na odoslanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moji milí čitatelia a naši stravníci,

predstavujem moje posledné dielko, ktorým som vám chcela byť nápomocná vo vašej snahe o zlepšenie zdravia, kondície a vzhľadu.

Všetko to začalo už dávno, keď som sama riešila jeden zdravotný problém. Najprv som venovala určitý čas tomu, aby som sa naučila správne pracovať so stravou ja sama a všetko som potom napísala do svojej prvej medzinárodnej knihy. Tá sa v roku 2012 stala najpredávanejšou knihou u nás na Slovensku a neskôr v roku 2013 bola bestsellerom v Českej republike. Aj napriek tomu, že už v tej dobe boli v knihe uvedené informácie, ktoré teraz používajú rôzni autori ako niečo nové, kvôli nesprávnej komunikácii redaktoriek rôznych ženských časopisov, skĺzol systém môjho stravovania do kategórie „diét“ alebo „krátkodobých detoxikácií“.

A ako to už pri takýchto krátkodobých zmenách stravovania funguje, každým návratom k pôvodnému (predchádzajúcemu) spôsobu stravovania sa skôr či neskôr vrátili aj problémy, ktoré sa krátkodobou zmenou na určitú dobu vyriešili.

Tento diár som vytvorila práve preto, aby som vám ukázala, ako môžete pracovať s receptami v mojich knihách. Tak, ako som postupne prichádzala na to, čo mi v ďalšom stravovaní vyhovovalo a čo naopak menej, vytvorila som princípy, vďaka ktorým som sa už nevracala k naučeným vzorcom a návykom. Tie som postupne spísala do ďalších dvoch dielov Schudnite raz a navždy 2 a Schudnite raz a navždy 3. Určite chápem, že v súčasnej dobe, keď je na trhu veľké množstvo rôznych spôsobov stravovania, aj napriek tomu, že moje knihy máte, vám viac vyhovuje, keď máte pred sebou stanovený plán. Preto som sa rozhodla vytvoriť tento Diár, v ktorom som zostavila niekoľko ukážkových mesiacov, ako by ste mali pracovať s receptami z kníh, ktoré, ako viem, chutia celej rodine. A aj keď knihy nemáte, v samotnom Diári nájdete viac ako 100 nových, skvelých receptov a aj ukážkový mesiac, ako si ich môžete poskladať.

To, ako vyzeráte a ako sa momentálne cítite je výsledkom vašich predchádzajúcich volieb a rozhodnutí. Ak máte problém a hľadáte pomoc, začnite ho riešiť teraz. Nie pred plavkovou sezónou :). Diár vás usmerní, my vám navaríme.

V spolupráci s mojimi kolegami z donáškovej služby, ktorú zabezpečuje firma Weomax, vám môžeme byť nápomocní a prvé tri, štyri mesiace vám s prípravou jedál pomôžeme tak, že využijete donášku čerstvých hotových jedál priamo k vám domov.

V Diári potom:

Nájdete tu aj sladkosti, ale pretože ja sama sladké nemusím – spôsob môjho stravovania totiž udržuje cukor v potrebnej hladine, preto nedochádza k jeho kolísaniu a teda aj sústavnej chuti na niečo sladké, nie je ich tu veľa. Skôr využívam sladkosť ovocia, prípadne zdravé sladenie.
Aj napriek tomu, že je dnes veľmi populárne vynechávanie mäsa, v mojich knihách aj v Diári nájdete aj recepty „mäsové“. V 28-dňovom programe ich nájdete viac, ale nasledujúce týždne a mesiace si to už budete regulovať podľa vlastnej potreby a chuti. Dôležité ale je, aby mäso bolo z domácej produkcie, kvalitné mäso a aby ste ako prílohu použili zeleninu. V Diári av knihách nájdete množstvo receptov na ich prípravu.
Pri tvorbe svojich jedálnych lístkov sa potom zamerajte na sezónne suroviny – v mojich receptoch nájdete inšpirácie. Dôležité je, aby prevažovali tie lokálne, a pokiaľ si chcete dopriať dovozové, sústreďte sa na bio kvalitu. Raz za čas si to môžete dovoliť.
Pokiaľ sa budete držať mojich rád, zistíte, že vám pre pocit sýtosti stačia tri kvalitné jedlá denne a vo finále zistíte, že zdravé jedlo pre celú rodinu, pretože to je môj cieľ zmeniť stravovacie návyky celej rodiny, vás vyjde lacnejšie, než keď ste kupovali rôzne priemyselne spracované potraviny a predpripravené polotovary.

Pokiaľ sa sústredíte na kvalitu a nie na kvantitu, naučíte sa potraviny správne kombinovať, tak zistíte, že sa dá jednoducho, dobre a zdravo pripraviť veľké množstvo skvelých jedál.

Na záver už len jednu vec: „Buďte hlavne úprimné samy k sebe. Neklamte si a neklamte svojmu okoliu. Prijmite zodpovednosť za svoju voľbu a rozhodnutie, pretože len tak budete môcť naštartovať trvalú zmenu a tak dosiahnuť vysnívaný cieľ“.

Držím vám palce a verím, že si o rok poviete, „Investície do Diára boli mojou najlepšou investíciou“.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: