Detox organizmu a těla

Zbavte telo škodlivín, prebytočných kíl a rozkvitnite ako jarná lúka. Zima sa pomaly blíži ku koncu a možno aj vy sa cítite bez energie, oslabenia a bez nálady. Je to prirodzené. Našťastie prichádza krásne obdobie, kedy všetko ožíva a kvitne – JAR. Dovoľte aj svojmu telu rozkvitnúť a ožiť, zbavte ho škodlivých toxínov. Jarný detox znamená očistenie organizmu od nahromadených škodlivých látok.

Jarný detox

Ste unavení a bez nálady? Pomôžte svojmu telu ožiť. 28-dňový jarný detox Antónie Mačingovej prečistí Vaše telo a pomôže vám schudnúť. To, kým sme, je výsledok toho, čo sme pre seba doteraz robili. Stále platí, že stav nášho tela a zdravia môžeme vylepšiť alebo napraviť jednoduchou zmenou jedla a životného štýlu.

Poďte do jarného detoxu organizmu

Pri detoxe tela sa očisťuje krv, pečeň, obličky a celý močový systém, črevá, lymfatický systém, koža, dýchacie cesty. 28čkou dochádza k očisteniu - detoxu tela od splodín, toxínov a metabolitov spôsobených predchádzajúcich spôsobov Vášho stravovania.

Zdravo a bez hladovania

Vďaka zloženiu stravy 28čky postupne stratíte chuť na sladké, rovnako sa vytráca častý hlad sprevádzaný pocitom slabosti či potreba dojedania po hlavnom jedle. Strava v 28čke urýchľuje metabolizmus, pretože obsahuje zložky, na spracovanie ktorých odoberá organizmus energiu z podkožného tuku a pri jej pravidelnom prísune je telo nútené pravidelne "zaberať". Potláča chuť na sladké, pomáha aj ľuďom s cukrovkou 2. typu. Čo teda stačí urobiť? Nikdy to nebolo jednoduchšie. O Váš jarný detox sa postaráme a vy preto nemusíte robiť nič, len otvoriť dvere našim kuriérom.