Antónia Mačingová

Už niekoľko rokov sa pani Antónia Mačingová zaoberá účinkom stravy na ľudský organizmus, jej ozdravujúcim a očistným efektom. Celkovej zmene stravovania u žien a mužov sa venuje už viac ako 20 rokov a vďaka zmene vlastného jedálnička dokázala prekonať vážnu chorobu a vyhla sa celoživotnému užívaniu liekov – predovšetkým pomocou zmeny stravovania.

Po rokoch sledovania výsledkov zostavila pani Antónia Mačingová jedinečný jedálniček, ktorý napomáha telu, aby zostalo vitálne a štíhle. Pretvorením „bežných“ jedál, aby vám pomáhali a zároveň boli chutné a sýte, utvorila roky osvedčený systém zdravých pokrmov na každý deň, ktoré dokážu pomôcť s rôznymi civilizačnými problémami (obezita, cukrovka, celiakia a podobne). Jej stravovanie je založené na výbere vhodných potravín a ich správnej kombinácii v receptoch. Zároveň prinesú žiadané účinky na zdravie aj na vzhľade – odporúča pritom návrat k domácej kuchyni, pripravovať jedlá z prvotných surovín a nezdravé prídavky nahrádzať korením, soľou a zdravými tukmi.

Trvalou zmenou stravovacích návykov (a nie len stresovaním tela rôznymi diétami) pomáha ľuďom očistiť organizmus a docieliť posilnenie zdravia, dlhodobý pokles váhy a objemu.

 

Antónia Mačingová

ODHODLANOSŤ, VYTRVALOSŤ a DISCIPLÍNA boli tri slová, ktoré si pani Mačingová na svojej ceste za zdravím pripomínala každé ráno. A vyplatilo sa. Po roku zmeny stravovacích návykov si dala zdravotný stav do poriadku tak, že už roky nepotrebuje žiadne lieky. Nasledovalo aj zlepšenie zdravotného stavu u ľudí, ktorí ju oslovili a požiadali o pomoc pri zostavení jedálnička. A to ju priviedlo k vytvoreniu 28 denného stravovacieho programu, ktorý pomáha pri doplnení alkalických rezerv organizmu.

Svoje recepty vytvárajú tak, aby vyzerali ako bežné, chutili ako bežné, ale aby bol ich účinok, na rozdiel od "normálnych" pokrmov, telu prospešný. Pretože ak je norma to, čo sa bežne konzumuje v domácnostiach, škôlkach, školách či reštauračných zariadeniach, tak sme populácie „normálne“ chorých ľudí, ktorých cesta k uzdraveniu vedie cez lieky a lekárov. Síce sa zvyšuje priemerný vek, ale v akej kvalite života? Zrušme normy a normálnosť nahraďme ORIGINALITOU.