Mačingova (ne) dieta

„Diéta podľa Antónie Mačingovej“ počúvame často okolo nás, a preto by sme dnešný článok chceli venovať neustále preberanému pojmu diéta a tomu ako to vlastne je. Toto slovo si asi každý z nás spája s úbytkom váhy, zoštíhlením a taktiež predovšetkým s upieraním si niektorých potravín, ktoré sme doteraz konzumovali. Všetky tieto pojmy sú viac menej správne avšak dôležité je doplniť, že sa jedná o krátkodobú zmenu jedálnička. Tu sa už práve dostávame do konfliktu s používaním slova diéta v spojení s pani Mačingovou.

 

"Diéta podľa Mačingovej"

Klasický jedálniček podľa Mačingovej alebo ak chcete diéta podľa Mačingovej, ako ho drvivá väčšina z nás pozná je iba prvým krokom na ceste k zmene stravovacích návykov. Tento harmonizačný program na 28 dní je primárne určený na vyčistenie organizmu od škodlivých látok – toxínov, ktoré sa v našom tele objavujú, ďalej nám pomôže naštartovať metabolizmus a vyčistiť tráviace ústrojenstvo. Vďaka tomu sa po jeho absolvovaní budete cítiť oveľa lepšie počas dňa. Toto je však prvý krok a následne pokiaľ si chcete udržať novo získanú energiu, je nevyhnutné pokračovať v stravovaní pomocou nadväzujúcej schodíkovej metódy, ktorá je tvorená kombináciou potravín, ktoré sú vhodné pre všetky krvné skupiny. Vďaka tejto metóde sa vám podarí následne dosiahnuť vaše váhové ciele a zlepšíte si svoj celkový zdravotný stav.

 

"Diéta podľa Mačingovej" - najväčšia výhoda


Najväčšou výhodou diéty podľa pani Mačingovej je to, že plynule prejdete na nový životný štýl. Zmyslom ponuky nášho stravovania nie je, aby ste celý váš život držali diétu, ale to, aby ste sa naučili správne jesť. To je podľa nás najdôležitejšie. Dáme vám vlastne návod ako na to. Naučíme Vás aké jedlá jesť tak, aby ste nehladovali, boli najedení a plní energie. Len je nutné sa zbaviť potravín, ktoré nie sú zdravé a vedú len k priberaniu na váhe.

Z nášho pohľadu je najväčšia chyba väčšiny ľudí, ktorí držia diétu v tom, že hladujú a nejedia. To pri stravovaní podľa Mačingovej nehrozí. Jedlo je krásne na pohľad, lákavé svojou vôňou, má dobrú chuť, pripravené zo zdravých a čerstvých surovín. Je jasné, že sviečková s 5 knedľami to nebude, ale predsa - chceme zhodiť pár kíl a cítiť sa dobre. Samozrejme, s určitým odriekaním musíme počítať. Ale potom je tu vidina pekného tela, nižšej konfekčnej veľkosti a veľkého zlepšenia dobrého pocitu, že sme to zvládli a že sme dobrí. Takže jediné čo musíte urobiť, je rozhodnúť sa a začať. Začať jesť...bez výčitiek, s chuťou a radosťou. Je to také jednoduché a prirodzené...

  • jete 3-5x denne, žiadne hladovanie - práve naopak
  • na jedlo sa budete tešiť, je pripravené zo zdravých potravín
  • vyčistíte si organizmus od škodlivých látok (toxínov)
  • naštartujete metabolizmus a vyčistíte si tráviace ústrojenstvo
  • zlepší sa Váš celkový pocit, získate novú energiu do života
  • budete mať dobrú náladu, že sa vám podarilo znížiť váhu
  • Vaši kamaráti a známi Vás budú obdivovať a možno Vám budú aj závidieť :-)
  • Chcem to skúsiť!!

Pre tých, ktorí váhajú a nevedia, či im bude naše stravovanie vyhovovať, ponúkame možnosť vyskúšať jedlo na Vami zvolený počet dní. Prajeme Vám dobrú chuť a pevnú vôľu. Chcem to vyskúšať na pár dní!